
Насос для фонтану SunSun JP-066, 1600 л/год
1 125,45 ₴
- Готово до відправки
Донний насос, помпа для акваріума чи фонтану SunSun JP-066
Компактний насос для прісноводних, морських акваріумів, ставків, фонтанів і водоспадів.
Насос призначений для подачі води акваріумах, водоспадах, садових ставках, каскадах, фонтанах, басейнах та при використанні в гідропонній системі зрошення. Насос ще може використовуватися в садівництві, домашніх господарствах та фермах з вирощування риб та інших тварин, а також при поливі городу або окремих грядок з краплинним поливом.
- Насос фонтанний для подачі води.
- Поєднує у собі непоганий баланс якості, ціни, шумових характеристик.
- Помпа проста в обслуговуванні та енергоекономічна.
- Універсальна може використовуватися у прісній та морській воді.
- Висока продуктивність та невеликі розміри.
- У комплекті є присоски для надійного кріплення.
- Довговічна та надійна.
Характеристики:
Фірма-виробник: SunSun (Китай)
Потужність: 45 W
Продуктивність: 1600 л/год
Напруга: 220 V
Макс. здатний підняти стовп води: на 2,7 м
Регулювання продуктивності: Так
Довжина дроту: 1,8 м
Габарити (ДхШхВ): 110х72х96 мм
Вага: 1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 1600 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підіймання води | 2.7 м |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Максимальна швидкість потоку | 1600 |
| Призначення | Універсальна |
| Тип | Насос для фонтана |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип встановлення | Під водою |
| Потужність | 45 Вт |
- Ціна: 1 125,45 ₴

