Новинка

Прямий з'єднувач для шлангів 8 мм білий
25,65 ₴
- Готово до відправки
+380 (63) 358-21-70
Робота із замовленнямиповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прямий з'єднувач для шлангів 8 мм білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atman |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | З'єднувач |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 10.8 мм |
| Довжина | 42.3 мм |
| Ширина | 10.8 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25,65 ₴

