Новинка

Акваріумна лампа 15 Вт Degen Decorative Fish Color Blue
498,60 ₴
- Готово до відправки
+380 (63) 358-21-70
Робота із замовленнямиповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акваріумна лампа 15 Вт Degen Decorative Fish Color Blue
Характеристики:
Фірма-виробник: Degen.
Довжина з вусиками: 450 мм.
Довжина без вусиків: 435 мм.
Стандарт: T8.
Потужність: 15 Вт.
Діаметр: 26 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Degen |
| Тип | Лампа |
| Тип лампи | Т8 |
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Цоколь | G13 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 435 мм |
| Діаметр | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498,60 ₴



